dit werk kent de volgende uitvoeringen
verschijningsdatum22/10/2026

Het einde van een vriendschap kan je wereld nog meer op zijn kop zetten dan het einde van een liefdesrelatie. Zo ging het in ieder geval bij Irene en Ottavia,in ieder opzicht elkaars tegenpool: de een was een buitenstaander op de middelbare school, de ander de populairste; de een groeide op met een zeer bemoeizuchtige moeder, de ander met een afwezige moeder; de een was verliefd op Pietro, Pietro was verliefd op de ander.
Na een mislukte carrière in het buitenland keert Irene terug naar de stad waar ze is opgegroeid, Turijn. Ze gaat naar feestjes met oude schoolvrienden en dringt zich op in hun dagelijkse leven, maar het is niet hetzelfde zonder Ottavia. Die is verhuisd naar Rotterdam en wil al twee jaar niet meer met haar praten. Irene kan niets anders doen dan haar bespioneren via sociale media, waar ze populaire meditaties en yoga-oefeningen uploadt.
Wat is er gebeurd tussen de twee vriendinnen? En waarom wil Irene zo graag een verbroken relatie herstellen?
Toekomstige dagen een speelse en ambitieuze roman van een groot nieuw Italiaans talent, over de worsteling om een volwassen leven te leiden.