dit werk kent de volgende uitvoeringen
verschijningsdatum29/09/2026

Diamanten Kogel-winnaar en auteur van De rode erfenis Almar Otten schreef Verdwenen chemie uit de serie De Deventer Moordzaken. Deze thriller houdt je van de eerste tot de laatste pagina in zijn greep.
Bij chemiebedrijf Unimeer wordt een merkwaardig pakketje bezorgd. Onervaren rechercheur Ellen van Dorth wordt ernaartoe gestuurd om de bizarre inhoud te onderzoeken. Als de volgende dag een medewerker van Unimeer dood wordt aangetroffen in zijn villa, blijkt er veel meer aan de hand.
Rechercheur Jozef Laros wordt meteen op de zaak gezet. Hiermee is een nieuw politieduo geboren, al gaat de samenwerking niet altijd van harte. Ellen en Jozef zullen verborgen familiegeschiedenissen moeten ontrafelen en graven naar onzichtbare scherven uit de glanzende loopbanen van topmanagers in de chemische industrie.
Verdwenen chemie is het eerste deel in De Deventer Moordzaken-serie. Alle delen zijn los van elkaar te lezen.