dit werk kent de volgende uitvoeringen
verschijningsdatum16/06/2025
Twee spannende thrillers met Erika Foster in de hoofdrol, voor de lezers van M.J. Arlidge en Karin Slaughter
‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw
Als in Het meisje in het ijs het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Ze zal de moordenaar te pakken moeten zien te krijgen voor er nog meer slachtoffers vallen.
In De stalker in de nacht wordt inspecteur Erika Foster midden in de nacht opgeroepen. Een dokter is thuis in zijn bed gevonden, verstikt met een plastic zak. Een paar dagen later wordt een tweede slachtoffer gevonden, in exact dezelfde omstandigheden. Wat linkt de slachtoffers aan elkaar en aan hun moordenaar?
Over de boeken van Robert Bryndza
‘Bryndza leest altijd als een trein.’ VN Detective & Thrillergids
‘Het is een terugkerend feestje voor de thrillerfans om zijn boeken te lezen.’ **** ThrillZone.nl
‘Hoe dan ook is deze nieuwe serie er een die geen herkansing nodig heeft. Het eerste boek staat er meteen, en past prima in het rijtje andere populaire Britse series van auteurs als M.J. Arlidge.’ **** Hebban.nl